do kasy suma: 0,00 zł

WYSYŁKA 24H

Opcje przeglądania
Producent
DO KUCHENEK GAZOWYCH
DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH
DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH Z PLYTA CERAMICZNA
NA KUCHNIE INDUKCYJNE
MIARKA UMIESZCZONA WEWNĄTRZ NACZYNIA
Cena
  • od
    do
Producenci

EMALIA

EMALIA

Wieloletnia tradycja

Polska tradycja w produkcji naczyń emaliowanych sięga początku XIX wieku. Przez lata skupiała się ona głównie na Śląsku, a największą popularnością cieszyły się emalie z Olkusza. Coraz większa popularność naczyń emaliowanych spowodowała, że producenci z innych regionów także rozpoczęli produkcję garnków emaliowanych. EMALIA jest producentem, który łamie stereotypy dotyczące tradycyjnych naczyń. Nowoczesne wzornictwo połączone z modną kolorystyką zdecydowanie wyróżnia je na rynku.

Zdrowie przede wszystkim

Niewątpliwą zaletą garnków emaliowanych jest powłoka, która je pokrywa. Emalia jest całkowicie naturalną mieszaniną minerałów, dlatego w 100% jest bezpieczna dla zdrowia. Szklista powłoka stanowi ochronę przed przenikaniem szkodliwych związków do potraw. Zestawy garnków emaliowanych są polecane szczególnie do przyrządzania potraw dla dzieci i alergików. Powłoki emaliowane nie wchodzą też w reakcje z żywnością, dlatego nadają się one idealnie do przechowywania potraw, bezpośrednio w garnkach.

Praktyczne i użyteczne

Zestawy garnków emaliowanych swoim designem nawiązują do tradycji. Jednak ich funkcjonalność jest połączona z nowoczesnością. Wszystkie naczynia są przystosowane do stosowania na wszystkich rodzajach płyt, zarówno tych tradycyjnych gazowych, jak i nowoczesnych płytach elektrycznych i indukcyjnych.

Zdrowa marka roku

Jako jedyny producent EMALIA otrzymała tytuł Zdrowej Marki Roku, w ogólnopolskim projekcie, w którym nagradzane są najwyższej jakości produkty wspierające zdrowy styl życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl