do kasy suma: 0,00 zł

WYSYŁKA 24H

Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

SILESIA

Tradycja regionu

Polska marka SILESIA z Rybnika to nawiązanie do silnej tradycji tego regionu w produkcji naczyń emaliowanych. Od początku garnki emaliowane były związane ze Śląskiem i na stałe wpisują się w tradycyjną polską kuchnię regionalną. Silna pozycja na rynku krajowym pozwoliła także na podbicie innych rynków europejskich. Aktualnie polski zestaw garnków emaliowanych jest uznawany za jeden z najlepszych w Europie.

Umiejętności i doświadczenie w produkcji są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Technika emaliowania naczyń przez lata została udoskonalona, dlatego dzisiaj SILESIA może się pochwalić wysoką jakością i trwałością swoich wyrobów.

W czym gotujesz?

Wybór garnka do gotowania wydaje się prosty, jednak nie zawsze zastanawiamy się, w czym gotujemy. Zestawy garnków emaliowanych, mimo historycznych tradycji, wpisują się w nowoczesny i zdrowy styl życia. Emalia jest naturalną, mineralną powłoką, która nie wchodzi w reakcje z przyrządzanymi potrawami, zachowując przy tym właściwości hipoalergiczne. Gładka powłoka pozwala również na długie gotowanie i przechowywanie potraw bezpośrednio w garnkach.

Nowoczesność i funkcjonalność

Odpowiedni zestaw garnków wyróżnia się nowoczesnością, ale najważniejszą cechą marki SILESIA jest funkcjonalność. Trwała i mocna powłoka umożliwia mycie garnków w zmywarce, a mocne, trójwarstwowe dno pozwala na stosowanie naczyń na wszystkich rodzajach płyt grzewczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl