Strona główna TEFAL Patelnie 26/30cm TEFAL INGENIO L47093 02 3-cz

Patelnie 26/30cm TEFAL INGENIO L47093 02 3-cz

Kliknij na miniaturę by ją powiększyć
ProducentTEFAL
Kod towaru
L4709302
Dostępność
 
Czas dostawy
 
Koszty wysyłki
Nasza cena
159.00 zł189.00 zł

Patelnie 26/30cm TEFAL INGENIO L4709302 3-cz

NOWA generacja patelni Tefal przeznaczonych ogólnego stosowania.

Zestaw do gotowania i smażenia Ingenio Tefal pozwoli na skorzystanie z możliwości Ingenio. Ruchomy uchwyt pozwoli na nieskomplikowane umieszczenie, nie zajmuje wiele miejsca. Każdy jego element ma znakomite funkcje. Uchwyt jest wyjmowany. Garnki bez uchwytu można użyć tez w piecu, umieścić na półce, w lodówce czy w zmywarce.Powierzchnia
wewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości powłoką nieprzywierającą Tefal Intensium, odporną na działanie metalowych akcesoriów. Garnki i patelnie można używać na kuchenkach gazowych, ceramicznych i halogenowych.

Zestaw składa się z elementów:
- Patelnia o średnicy 26 cm
- Patelnia o średnicy 30 cm
- 1 rączka - odłączana rączka pasuje do wszystkich patelni i garnków z serii Ingenio
 
• Spód patelni: Diffusal z charakterystycznym wzorem z domieszką szkliwa miedziowego zapewnia optymalną dystrybucję ciepła.
• Lakierowana rączka Intensive: nowy zestaw posiada nową, zmienioną rączkę, jej zalety to min.: nowy ergonomiczny kształt i bezpieczniejszy system zamykania rączki, gwarancja większej stabilności rączki, 3 punkty podporu (redukcja ‘’ruchomości’ rączki do 90% w porównaniu z poprzednimi modelami).
• Powłoka wewnętrzna: nieprzywierająca Intensium Non Stick.Wewnątrz naczyń nowa powłoka nieprzywierająca INTENSIUM z wyjątkowo twardą warstwą wewnętrzną HARDBASE oraz warstwą zewnętrzną wzmocnioną twardymi minerałami, w tym szafirem. Zapewnia odporność na zarysowania nawet przy intensywnym użytkowaniu oraz umożliwia bezpieczne używanie metalowych akcesoriów kuchennych. Nowa powłoka wyróżnia się innowacyjnym wzorem na dnie patelni w postaci aktywnego efektu holograficznego 3D.
• Wytrzymałość rączki: do 10kg
• Materiał na zewnątrz: emalia.
• Przystosowanie do kuchenek: gazowa, elektryczna, ceramiczna.
• Kolor: figowa czerń
• Wyprodukowano we Francji.