Strona główna AMBITION Komplet garnków ze stali nierdzewnej 8-el. Passion

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 8-el. Passion

Kliknij na miniaturę by ją powiększyć
ProducentAMBITION
Kod towaru
37486
Dostępność
 
Czas dostawy
 
Koszty wysyłki
Nasza cena
249.00 zł319.00 zł

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to nasze najmocniejsze strony. Wśród naszych produktów można znaleźć to, co niezbędne w każdym domu - wysublimowaną zastawę stołową, różnego rodzaju naczynia, sztućce, garnki, czajniki, patelnie oraz wszelkie inne akcesoria kuchenne. Szeroki wybór naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Garnki Passion wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, z której wykonany został nie tylko garnek ale również nitowane uchwyty i gałka pokrywy. Komplet jest praktyczny w użyciu i łatwy w utrzymaniu.

Komplet składa się z:
- GARNKA 16/17 cm x 11 cm (1,6 L) z pokrywką
- GARNKA 20/21 cm x 13 cm (3 L) z pokrywką
- GARNKA 24/25 cm x 15 cm (5 L) z pokrywką
- RONDLA 16/17 cm x 11 cm (1,6 L) z pokrywką

Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

Właściwości:
- Produkt przeznaczony do kuchenek elektrycznych
- Produkt przeznaczony do kuchenek gazowych
- Produkt przeznaczony do kuchenek indukcyjnych
- Produkt przeznaczony do płyt ceramicznych
- Produkt można używać w zmywarce

UWAGA:
Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli, płyn należy doprowadzić do wrzenia , a dopiero potem posolić. po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku.
Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

 DO KUCHENEK GAZOWYCH TAK
 DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH TAK
 DO KUCHENEK ELEKTRYCZNYCH Z PLYTA CERAMICZNA TAK
 NA KUCHNIE INDUKCYJNE TAK
 NADAJE SIĘ DO MYCIA W ZMYWARCE TAK